Žaidimas Laivų Mūšis

 • Žaidimas Laivų Mūšis

  Kodas: 707-B4
  Kaina 699
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 9 vnt.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 6,99 taškus.
 • Laivo žaidimas – galvosūkis yra vienas seniausių žaidimų, tačiau vis dar populiarus ir šiandien. Šį žaidimą žino ir žaidžia tiek vaikai, tiek suaugusieji. Laivų mūšis yra žaidimas, kuris įdomus visiems.

  Žaidimo trukmė priklauso nuo to, kaip greitai įveiksite priešo laivus. Tačiau jis dažnai vadinamas jūrų mūšiu, nes jis skirtas sunaikinti priešo laivus. Ir jūs, ir jūsų priešininkas turite padėti laivus ant specialios lentos. Indai neturi liesti vienas kito, juos turi atskirti bent viena skylė (langelis). Nei jūs, nei jūsų priešininkas nežinote vienas kito laivų buvimo vietos. Pagrindinis šio žaidimo tikslas yra surasti ir sunaikinti visus priešo laivus. Žaidimas tęsiasi tol, kol vienas iš žaidėjų sunaikina kito žaidėjo laivus ir taip laimi mūšį.

  Horizontaliame žaidimo skydelyje kiekvienas žaidėjas turi savo laivyną, o vertikaliame žaidimo skydelyje priešo flotilė jau sunaikino laivus. Šis laivo žaidimas yra paprastas, bet naudingas lavinant loginio mąstymo gebėjimus. Vienas iš efektyviausių būdų ugdyti vaikų bendravimo įgūdžius – žaisti įvairius žaidimus su artimaisiais.

  Žaidimai – puikus laisvalaikio praleidimo būdas.

  Į komplektą įeina:

  Žaidimų aikštelės - 2 vnt.
   Laivynai -2 vnt. Kiekvieną laivyną sudaro: vienas penkių stiebų rinkinys, vienas keturių stiebų rinkinys, du trys stiebai, vienas dviejų stiebų rinkinys, du smeigtukų rinkiniai (baltos ir oranžinės spalvos).


  Matmenys:

  Kartoninė dėžutė: 15 x 19 cm.
  Prietaisų skydelis: 9,5 x 9,5 cm