Skraidantis LED kamuoliukas Smile

 • Skraidantis LED kamuoliukas Smile

  Kodas: CY-386
  Kaina 5 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 98 vnt.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 5 taškus.
 • Prekės aprašymas

  1. Juokingas kamuolys gali skristi per infraraudonųjų spindulių jutiklį, esantį virš jūsų rankos esančio rutulio korpuso. spalvinga LED disko lemputė, kamuolys su dvigubais sparnais atrodo taip mielai. Žaidžia viduje ir lauke.
  2. Akumuliatoriaus nereikia, tiesiog įkraukite jį per USB (yra su USB įkrovikliu), jis naudoja ABS plastiką, netoksišką saugią medžiagą. rutulio korpusas kaip krištolas, kai jį įjungiame, Disco LED lemputė šviečia taip gražiai.
  3. Lengva valdyti: tai rankiniu jutikliu pakabinamas skraidantis žaislas, jis sukasi 360 laipsnių kampu. kai skrendantis rutulys skrenda aukštyn, turite pakišti ranką po skrendančiu kamuoliuku, kad kontroliuotumėte skrydį. jūsų ranka tam tikra sąveika su šiuo skraidančiu kamuoliuku. labai smagu ir gerai padaryta.
  4. Rutulio apačioje yra indukcinis paleidiklis ir indukcinis imtuvas. kai vaikai įjungs jungiklį, jis automatiškai pradės skristi po 2-3 sekundžių, skrendantis kamuoliukas gali pajusti žemyn ar šalia esantį objektą ir jis protingai nutols, žaislas nukris į kažkokį aukštį. bet indukcijos funkcija leidžia lengvai pakilti, kai vaikas pakiša rankas po apačia, o kai žaislas atsitrenks į daiktus, jis automatiškai išsijungs, kad būtų išvengta žalos.
  5. Į vieną rinkinį įeina: 1 skraidantis kamuolys su 2 sraigtais, 1 USB įkroviklis, pakartotinai įkraukite prijungę prie bet kurio USB prievado. įkrovimo laikas: apie 30 minučių, skrydžio laikas: 8-10 minučių
  6. Žaislo dydis : 12 - 16 - 16 cm
  Namas: skraidantis žaislas
  Medžiaga: ABS
  Dydis: kaip parodyta nuotraukoje
  Įkrovimo laikas: apie 20 minučių,
  Skrydžio laikas: 8-10 minučių
  Į komplektą įeina: skraidanti lėlė*1, USB laidas*1 (pakartotinis įkrovimas prijungus prie bet kurios USB jungties )