Muzikinis Pianinas su Mašinėlių garsais

  • Muzikinis Pianinas su Mašinėlių garsais

    Kodas: 5039
    Kaina 1450
    Prekė išparduota.
    Susisiekite
    Likutis: 0 vnt.
    Pirkdami galite gauti 14,5 taškų.
  • Žaislinis muzikinis pianinas, padedantis vaikui nuo mažų dienų susipažinti su muzikos garsais, lavina klausą, vaikų fantaziją. Žaislas skleidžia įvairius mašinų išduodamus garsus (gaisrinės mašinos, policijos mašinos, garlaivio ) Klavišais galima groti kaip pianinu arba tie patys klavišai groja melodijas. Tuo pačiu supažindindamas su supančiu pasauliu. Žaislinis pianinas ne tik skleidžia garsus, groja melodijas, bet ir gražiai švyti. Yra specialūs mygtukai kuriais galima dviejomis pozicijomis valdyti garso intensyvumą (garsą didinti arba mažinti). Vaikui nežaidžiant žaislas išsijungia automatiškai

    Žaislai veikia 3 baterijų pagalba (AA tipo). Baterijos patalpinamos pagal nurodytus polius. Baterijų skyrelis turi būti apsaugotas dangteliu.

    Baterijos į komplektą neįeina.

    Dėžės išmatavimai: 34 x 26,5x 6 (cm)

    Žaislo išmatavimai: 25,5 x 21 x 4,5 (cm)

    Rekomenduojamas amžius: nuo 1,5 metų

    Gamyklos rekomenduojamas amžius: nuo 3 metų

    Kilmės šalis: Kinija

    Įspėjimas: Žaislas skirtas naudoti su suaugusiųjų priežiūra Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.