Vandens gelio rutuliukai 7-8 mm 20000 vnt

 • Vandens gelio rutuliukai 7-8 mm 20000 vnt

  Kodas: SKU#169955748364311831
  Kaina 7 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 83 vnt.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 7 taškus.
 • Saugios ir ekologiškos vandens kulkos smagiam žaidimui lauke.
  Suderinamas su įvairiais vandens šautuvais. Žaidimas lauke suteikia jaudinančią patirtį.
  Įvairių spalvų Blaster kulkos sudaro komandas, kad išskirtų jūsų bendražygius.
  Vandens kulkos taip pat tinka namų dekoravimui. Šie sprogdinimo šoviniai labai smagu leisti laisvalaikį.
  Lengva naudoti: Pakuotė yra kompaktiška, todėl galite nešiotis gelio kamuoliukus bet kur, kur norite. Prieš naudojimą gelio rutuliukus tiesiog pamirkykite vandenyje 2-4 valandoms, ir jie išsiplės iki 7-8 mm. 8000 vnt.reikia apie 4 litrų talpos indo.
  Apie šį elementą
  ?【Sukurta geliniam pistoletui】 Nereikia perdirbti kulkų, gabalai automatiškai išgaruos ir išnyks neteršdami, puikiai tinka svaidomiesiems pistoletams. Maži spalvoti vandens rutuliukai pagaminti iš labai sugeriančio polimero (SAP), netoksiško, visiškai natūralaus, nedirginančio krakmolo pagrindo. Puikiai tinka purslų rutuliniam pistoletui papildyti.
  ✨【Daugiafunkcis】20 000 vnt./pakuotė, skirta ne tik automatiniam gelio pistoletui, bet ir namų dekoravimui, augalų dekoravimui, vestuvių centro dekoravimui, vazų užpildui, lytėjimo žaislams, ikimokyklinio amžiaus vaikų veiklai ir kt.
  ✨【Lengva laikyti】 Vandens rutulius laikykite sandariame inde ir panardinkite į vandenį, atokiau nuo elementų ir tiesioginių saulės spindulių, vandens karoliukų pistoleto kulkos tarnaus iki 3 mėnesių.
  ✨【Daug šovinių】 3 pakuotės po 20000 vandens kamuoliukų kulkų, iš viso 60000 gelinio ginklo blasterio kulkų. Daugiau linksmybių ir ilgalaikės aistros šaudymo žaidimuose galite drąsiai įsigyti.
  ?‍?‍??【Geriausias pasirinkimas žaidimams lauke】Geliniai kamuoliukai gali būti puikūs vaikams ir suaugusiems. kiemai, džiunglės, kalvos ir lygus reljefas. Kai kurios saugios apleistos gamyklos taip pat yra idealios vietos. Tai apima fizinius pratimus, tikslo įgūdžius, stebėjimą ir ištvermę. Tai puikus būdas pramogauti, ypač grupiniams žaidimams. Šeima gali žaisti šaudymo žaidimus lauke ir kartu smagiai leisti laiką.
  Geliniu kamuoliukų spalva parenkama atsitiktiniu būdu.