Balioninis Šuo su nuotolinio valdymo pulteliu Interaktyvus programavimas

 • Balioninis Šuo su nuotolinio valdymo pulteliu Interaktyvus programavimas

  Kodas: K32
  Kaina 55 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 14 vnt.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 55 taškus.
 • Savybės:
  Žaiskite ir vaikykitės lygiu paviršiumi su savo naujuoju nuotolinio valdymo robotu šunimi. Jūsų mielas mažas šuniukas gali vaikščioti, loti, kalbėti, dainuoti, šokti ir skleisti kitus šunų garsus. Taip pat galite reguliuoti žaislo garsumą, jei norite, kad jis būtų tylus ar garsus.
  Galite užprogramuoti šunį robotą atlikti pagal jūsų poreikius, tada šuo pakartos tai, ką užprogramavote ; Imituoti šunį: šokiai, judėjimas į priekį, automatinė demonstracija, atsispaudimai, atsisėsti, susilenkti, reguliuoti garsumą. Kaip tikras šuniukas, lydintis jūsų vaikus.
  Lanksti reakcija padidina šio mažo roboto judesių miklumą ir sklandumą. Žaislinis robotas šuo vaikams yra pagamintas iš patvaraus ABS plastiko, kad būtų užtikrintas ilgalaikis veikimas, saugus ir netoksiškas. Su lygiu ir apvaliu korpusu, be sh-arp kampų, visiškai saugus vaikams.
  Vaikų saugumas visada yra mūsų svarbiausias prioritetas. Išmanusis žaislinis robotas yra be BPA, lygūs suapvalinti kraštai ir tvirtas dizainas, kuris lengvai nesulūž. Žaislinis robotas šuo yra su įkraunama baterija. Atkreipkite dėmesį: šuo veikia 4 AAA baterijų pagalba,nuotolinio valdymo pultui veikti reikia 2 AA baterijų.
  Robotas šuo vaikams. Šis išmanusis robotas šuniukas yra jaudinanti žaislinių šunų robotų, Kalėdų ar gimtadienio dovana berniukams mergaitėms.

  Specifikacijos:Prekės pavadinimas: Programavimas Balionas Šuo
  Pagrindinė medžiaga: ABS, elektroniniai komponentai
  Šunų baterija: 4 vnt. AAA baterijos Nuotolinio valdymo pulto baterija: 2 * AA baterijos
  (nepridedama)
  Nuotolinio valdymo atstumas: apie 5m
  Spalva: balta
  Dydis:
  26 * 13 * 26 cm

  Pakuočių sąrašas:
  1 * Balionų šuo
  1 * Nuotolinio valdymo pultas
  1 * Rutulys

  Saugus ir netoksiškas: Baliono šuo yra pagamintas iš netoksiškų ir ekologiškų medžiagų ir yra nekenksmingas vaikams. Tėvai gali leisti savo vaikams ramiai su juo žaisti.
  Daugiafunkcis veikimas: Nuotolinio valdymo baliono šuo turi įvairių funkcijų, tokių kaip sėdėjimas, nusileidimas, stovėjimas aukštyn kojomis, miegas, atsispaudimų darymas, šlapinimasis, dainavimas, šokiai ir istorijų pasakojimas, suteikiant vaikams įvairiapusę žaidimo patirtį.
  Didelis interaktyvumas: Programavimo balionų šuo turi didelį interaktyvumą. Paspaudus nosies mygtuką, bus sukurtas vandenį geriantis garso efektas, o pliaukštelėjimas ar rutulio suspaudimas privers jį dainuoti, pritraukdamas vaikų dėmesį ir padidindamas jų susidomėjimą.
  Gebėjimas auginti: Bendraujant su šunimi balionu, galima lavinti vaikų praktinius gebėjimus, stebėjimo gebėjimus ir vaizduotę, taip pat galima sustiprinti jų susidomėjimą muzika ir šokiais.